אודות

חברת "א.שדה פרויקטים", הינה אחת מחברות הגמר המובילות כיום בישראל. את החברה הקים ומוביל אידו שדה, המשמש כמנכ"ל וכשותף בחברה.
שדה הינו בעל ניסיון רב של למעלה מ-20 שנים בתחום עבודות הגמר. בין הפרויקטים אותם ביצע, ניתן למנות עשרות אלפי מ"ר של משרדים, קניונים, אצטדיונים, בתי חולים, מעבדות ודירות יוקרה. בנוסף שימש שדה כמנכ"ל משותף באחת מחברות עבודות גמר המובילות בארץ.

בית חולים העמק - עפולה

מזמין העבודה: שירותי בריאות כללית
מיקום: עפולה
עיקרי הפרויקט: העיר עפולה נמצאת בתהליך צמיחה והתפתחות מואצת המתבטאת בהשקעות גדולות בבניה לצורכי מגורים, ציבור ומסחר. כחלק מתהליך ההתפתחות של העיר, גם בית חולים העמק עובר תהליך שדרוג משמעותי. בשטח בית חולים העמק, בסמוך למבנים קיימים, נבנה בית חולים חירום שיהיה ממוגן וידע לתת שירות לתושבים גם בעת מלחמה.

בשטח מרכז הרפואי העמק, נבנה מבנה בן 7 קומות בשטח של כ-30 אלף מ"ר שמתוכם 4 קומות ממוגנות ומשמשות לבית חולים בשעת חירום. הפרויקט כולל מחלקת לידה, חדרי ניתוח, מחלקת יולדות מחלקת שיקום מחלקת פיזיותרפיה בריכה טיפולית ומרפאת נשים.

בניית בית חולים זו עבודה לא שגרתית אשר דורשת מיומנויות וניסיון בהטמעת מערכות ייחודיות ועבודה עם חומרים מיוחדים. בבית חולים בכלל ובקומות ממוגנים בפרט ישנן מערכות ייחודיות שלא קיימות בבנייני מגורים או במשרדים. מערכת אב"כ לדוגמא מערכות חשמל ומיזוג מורכבותו ומערכות גזים רפואיים.

המפקחים ואדריכלי הפרויקט דורשים רמת ועבודה וגמרים גבוהה ועם שימוש בחומרים ייחודיים כמו חיפוי קירות עם בטון אדריכלי, זכוכיות ענק עם הדפסת תמונות, מעליות שקופות, שיש קוריאן בחדרי השירותים וריהוט קבוע ברמה גבוהה מאוד. בסופו של תהליך הבנייה, המבנה החדש יחובר למערכות של בית החולים הקיים דרך מנהרה תת קרקעית - עבודה מורכבת כשלעצמה. על מנת שהכל יסתיים עד סוף השנה צוות של 120 אנשי מקצוע עובד מסביב לשעון.


אדריכל הפרויקט: יסקי מור סיון
פיקוח: ה.מ.ר. (2002) הנדסה בע"מ


  • 1
  • 2
  • 3
  • 31
  • 4
Date: 08th June, 2015

נגרות

מחלקת הנגרות של א.שדה פרויקטים עומדת לרשותכם בכל צורך של עבודה או תכנון כי אנחנו מאמינים שאפשר ליישם כל רעיון.

מקצועיות

מחלקת הנגרות מתמחה בביצוע כל עבודות הגמר מעץ או בשילוב עץ החל מרצפות, תקרות דרך
חיפויים, ציפויים ומעקות וכלה בריהוט מכל סוג כולל ריהוט משלים כמו ארונות, דלפקים וכו'.

אומנות

מחלקת הנגרות שלנו יודעת ואוהבת לקבל על עצמה גם אתגרים הנדסיים ועיצוביים, קיצוניים,
יצירתיים או פרועים ככל שיהיו וליישם אותם במציאות או במילים אחרות - תנו לנו לשבור בשבילכם את
הראש ולנסר עבורכם את העץ כי הרצון שלכם הוא המומחיות שלנו.

יעילות

מלבד ביצוע העבודות בשטח, מחלקה הנגרות של א.שדה פרויקטים חוסכת לאדריכלים זמן יקר בכך
שהיא מחשבת עבורם את העלויות על ידי כימות החומרים והכמויות ומאפשרת להם להתרכז נטו בתכנון
ולהשקיע את זמנם ומרצם ברעיונות.

 

    

 

צור קשר

צוות א.שדה פרויקטים עומד לרשותכם. יזמים, קבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים ומפקחים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בדרך הנוחה לכם. אנחנו כאן בשבילכם לגבי כל פניה, בקשה או שאלה. א.שדה פרוקיטים, איתכם עד קו הגמר.

Miscellaneous Information:
דוא”ל
Invalid form
Sent successfully!
Address
רחוב ביאליק 155 רמת גן, 52523 ת.ד. 4777 תל אביב, 6104701
Email
mail@sadep.co.il
Phone
03-7564333
Fax
03-7564330
Website